На Київщині ліквідовано шість "конвертцентрів" з обігом 1,5 млрд грн

У поточному році працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Київській області в ході проведених заходів ліквідовано 6 "конвертаційних центрів", через які проконвертовано 1 млрд 514 млн грн.

При цьому ймовірні втрати бюджету складають 257 млн гривень. Накладено арешт на грошові кошти на суму 2,8 млн гривень, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ГУ ДФС Київщини.

"У ході відпрацювання викритих "конвертаційних центрів" встановлено 74 суб'єктів господарської діяльності - вигодонабувачів. Стосовно 21 з них ініційовано проведення документальних перевірок. У результаті трьох проведених перевірок донараховано та сплачено до бюджету 1,4 млн грн. Щодо решти збирається необхідна доказова база для проведення позапланових документальних перевірок, донарахувань та стягнення завданих державі збитків", - інформують податківці.

У поточному році оперативними підрозділами ініційовано проведення 175 перевірок суб'єктів господарської діяльності - вигодонабувачів "конвертаційних центрів", викритих у минулих роках. Наразі проведено 30 перевірок, за результатами яких донараховано 13,7 млн грн, стягнуто – 7,2 млн гривень.

Протягом поточного року викрито 308 фіктивних підприємств, які внесено до АІС СФП, з ймовірними втратами бюджету 79,8 млн гривень.

У 26 викритих ФСПД анульовано свідоцтво платника ПДВ (9,8% від кількості викритих).

Стосовно 1 ФСПД складено акт, яким не підтверджено реальність здійснення господарських операцій.

За результатами проведених перевірок СГД-вигодонабувачів ФСПД, які не входили до складу "конвертаційних центрів", до бюджету донараховано 7,8 млн грн, стягнуто (з викритих у минулих роках) - 4,2 млн гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook