На Київщині орудують шахраї з аплікатором Кузнєцова

У мережі з'явилося повідомлення, що у Василькові орудують шахраї, які виманюють гроші в людей літнього віку

Як повідомляє мешканка Василькова Анастасія Лозенко на своїй сторінці у мережі Facebook, жертвою таких дій стала її бабуся Антоніна Іванівна, повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Моя Київщина".

Журналістам жінка розповіла, що нещодавно троє осіб (жінка і двоє чоловіків, один із яких – іноземець) біля будинку по вулиці Соборній зібрали всіх тамтешніх пенсіонерів і довго читали їм лекцію про аплікатор Кузнєцова.

Вони запевняли, що для пенсіонерів і пільговиків цей "диво-апарат" безкоштовний. Після лекції вони пішли до квартир пенсіонерів, і вже там повідомляли їм, що аплікатор коштує 3900 грн.

"Один із шахраїв пішов за мною у квартиру і постійно просив підписати якийсь документ. Я відмовлялась, а потім він попросив показати моє пенсійне посвідчення та ліки, які я приймаю. Він брав і підпалював мої ліки, щоб довести, що це підробка, адже вони горять! А потім запевнив, що їхній апарат мене вилікує від усіх хвороб", - зізнається пенсіонерка Антоніна Іванівна

Купити цей чудо-виріб жінка відмовилась. Шахраю сказала, що не має таких грошей. Проте сама пішла до кімнати, дістала свої збереження і поклала на стіл. Шахрай, скориставшись моментом, просто зайшов до кімнати і сам взяв кошти.

Як повідомила онука літньої жінки, у цей час вона намагалася додзвонитись бабусі, проте та не брала слухавку, оскільки за нею ходив той чоловік і не давав їй відповісти на дзвінок.

"Коли бабуся все таки мені відповіла, той чоловік почав голосно розказувати про свій апарат, щоб вона швидше поклала трубку і не сказала нічого зайвого. Я занепокоїлась, відразу пішла до неї та викликала поліцію. Шахраї втекти не встигли. Їх забрали до відділку поліції, бабуся написала заяву. Зловмисники дали якісь пояснення і їх відпустили", - згадує Анастасія Лозенко.

Пенсіонерка Антоніна Іванівна не розуміє, як подібне могло з нею статися. Рідні припускають, що шахраї загіпнотизували бабусю, щоб вона дістала свої останні гроші.

Як виявилося, подібні випадки вже траплялися у місті. Схожа група шахраїв була помічена в інших мікрорайонах Василькова, зокрема у військовому містечку біля будинку 11.

Зловмисники діяли за такою ж схемою і називали таку ж ціну (3900 грн) на аплікатор Кузнєцова, який, до речі, в мережі Інтернет можна купити за 300 грн або й дешевше.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook