На Київщині "тітушки" зібрали врожай на 1,5 мільйона

15 вересня група з 40 озброєних молодиків спортивної статури зайшла на поле у селі Сидори, обмолотила близько 30 га соняшнику та зібрала врожаю на 1,5 мільйона гривень

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Всеукраїнської аграрної ради.

Так, дана ділянка знаходиться в Білоцерківськом районі, Київської області і перебуває в обробітку чеського агрохолдингу "Ресілієнт".

"Ми зайшли на поле, яке обробляли та засівали відповідно до офіційного договору з фермером про спільний обробіток, та почали збирати свій врожай. Не встигли ми змолотити й 4 га із 30 га, як приїхала група з 40 озброєних "тітушок" і зупинила процес. Для розуміння, з нашої сторони було усього 7 робітників, які ніяк не могли протистояти злочинцям", - повідомив керівник компанії Олексій Сидоров.

"Молодики сказали, що не дозволять нам продовжувати польові роботи, якщо ми не віддамо їм половину врожаю. Зрозуміло, що ми не збирались цього робити. Як стверджують наші працівники, які чергували на полі, близько опівночі конфлікт загострився: заїхало два комбайни, фури, відтіснили наших працівників і почали збирати й вивозити врожай у невідомому напрямку", - додав він.

За словами Сидорова, коли на місце події прибула поліція, зловмисники встигли відігнати та сховати комбайни.

Обікрадена компанія є підприємством з чеськими інвестиціями. Ще у 2016 році чеський агрохолдинг "Ресіліент" (Mabon Group) придбав корпоративні права на дане господарство. У компанії укладені договори оренди землі сільськогосподарського призначення щонайменше до 2024 року. Усі права оренди були зареєстровані в Державному реєстрі речових прав ще у 2014-2016 роках, орендодавці своєчасно отримували плату за оренду.

Наразі компанія має намір подати скаргу до Антирейдерської комісії Мін'юсту та вимагати якнайшвидшого розгляду даної справи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook