На Київщині виявлено майже 500 тонн контрафактного пального (ФОТО)

На території Голосіївського району столиці зафіксовано факти діяльності нафтобаз по зберіганню паливно-мастильних матеріалів без дозвільних документів

Співробітниками СБУ та слідчими столичної поліції в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом введення в обіг небезпечної продукції, виявлено на території Київської області понад 500 тонн контрафактних паливно-мастильних матеріалів, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

Підставою для проведення обшуків стали результати досліджень зразків пального, отриманих у ході проведення оперативної закупки, які показали, що дана продукція виготовлена з неякісної сировини та не відповідає державним стандартам, зазначили у прокуратурі.

Також на території Голосіївського району столиці зафіксовано факти діяльності нафтобаз по зберіганню паливно-мастильних матеріалів без наявних на час обшуку будь-яких дозвільних документів на даний вид діяльності.

У ході слідчих дій в місцях зберігання та збуту нафтопродуктів вилучено фінансову документацію, а також зразки, які будуть скеровані для проведення відповідних експертиз.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook