ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Михайлівський площі пройде марафон Київ – Монте-Карло

У середу, 3 червня, на Михайлівській площі з 16:00 до 19:40 відбудеться урочистий старт електромобільного марафону Київ – Монте-Карло
Depo.
22 травня 2015 15:13
ФОТО: depo.ua

Відповідну ініціативу Почесного консульства Монако в Естонії підтримав Київський міський голова Віталій Кличко, підписавши відповідне розпорядження КМДА, передає Київ.depo.ua.

У зв'язку з цим для безперешкодного руху із зони старту автомобілів учасників дорожній рух регулюватиметься на перетині вулиці Михайлівської та вулиці Великої Житомирської, а паркування транспортних засобів в місцях проведення забігу буде заборонено.

Також чергуватимуть бригади екстреної медичної допомоги.

Маршрут довжиною близько 3000 км пройде територією 10 країн Європи.

У марафоні братиме участь і українська команда ElectroCars. Протягом поїздки екіпаж ElectroCars буде вести онлайн-щоденник, у якому розповідатиме про електромобільний рух та інфраструктуру десяти країн, через які буде пролягати маршрут марафону.

Зазначимо, що Electric Marathon є інтелектуальною гонкою. На цьому змаганні переможця визначає не швидкість, а точність часу прибуття до фінішу. Так звана "нульова машина" стартує першою і встановлює еталонний час. Учасник, час прибуття якого найбільше співпаде з еталонним часом, буде оголошений переможцем.

У боротьбі за головний приз можуть брати участь тільки електромобілі.

Окрім цього, до участі запрошені транспортні засоби, що використовують альтернативні джерела енергії - для них буде організовано спеціальний конкурс.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.