На одній зі столичних вулиць з'явився мурал, присвячений бою під Крутами (ФОТО)

У Києві на вулиці Велика Васильківська 111/113, неподалік від станції метро "Палац "Україна", з'явився мурал, присвячений бою під Крутами

З 7 лютого у кінотеатрах стартує показ фільму "Крути 1918", присвяченого історичній події,повідомляє Depo.Київ з посиланням на Громадське.

"Для мене особисто події Крут — це подвиг молодих та нескорених, "Огонь запеклих не пече". Це свідома загибель за власну країну, це свідома самопожертва перед обличчям страшної червоної навали. І ще це сторічний урок нам сьогоднішнім, як треба боронити Вітчизну. Саме тому ми й ухвалили рішення розпочати малювати у грудні, щоб хоча б на мить синхронізуватися з хлопцями", — розповів художник Андрій Пальваль.

Над муралом також працювали творці фільму "Крути 1918".

Додамо, що "Крути" є третьої роботою художника, яка висвітлює тему боротьби народу за незалежність. Першою роботою був портрет Михайла Грушевського, а другою — Павла Скоропадського, зазначають на сторінці фільму "Крути 1918".

Довідка. У 1918 році на залізничній платформі в Крутах за 130 км від Києва стався бій між українськими студентами та більшовицькою армією.

29 січня в Україні вшановують пам'ять загиблих під Крутами, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook