UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На столичні вулиці вийшли інспектори з паркування

Поки на вулицях з'являться десять інспекторів

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Вечірній Київ".

Зокрема, за словами заступника директора Департаменту транспортної інфраструктури – начальника управління (інспекції) з паркування Дмитра Рахматулліна, з 1 лютого перші 10 інспекторів з паркування вийдуть на вулиці для слідкування за правилами парковки. Поки це буде їх тестовий режим роботи. Таким чином виконано перший етап впровадження реформи у цій сфері.

Через 2 місяці буде впроваджуватися другий етап, коли інспектори, а їх стане більше, почнуть робити фотофіксацію й виписувати штрафи.

- А вже в травні можна буде впровадити третій етап, коли інспектори й поліція зможуть приймати більш суворі рішення. Тоді застосовуватиметься евакуація припаркованого з порушеннями транспорту. Але до того часу, Київрада має внести зміни до деяких міських положень й документів, - говорить Дмитро Рахматуллін..

Наразі "Київтранспарксервіс" просить водіїв слідкувати за зміною знаків на парк майданчиках. Так, наприклад, звертається увага, що на майданчику біля "Мегамаркету" на вулиці Антоновича тепер дозволено паркуватися не "ялинкою" а вздовж бордюру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook