На столичних Позняках дітей виселяють зі школи посеред навчального року

Молодших школярів із "філіалу" школи №296 у дитячому садку №809 на Позняках під час навчального року виганяють у приміщення основної старшої школи, які не придатні для навчання

Depo.
20 березня 2017 10:32
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав журналіст, батько школярки Роман Суліма, повідомляє Depo.Київ.

"Чиновники району затіяли ремонти у приміщеннях, які через катастрофічну нестачу місць у школах були відведені школярам у дитячих садках, розташованих неподалік. Зокрема, у дитсадку №809 на вулиці Ахматової, 5а, де кілька років низку приміщень займає школа мистецтв, і де батьки вже встигли зробити ремонт власними силами", - написав Суліма.

Він відзначив, що все це відбувається при "билинному безпорядку" і спирається виключно на усні розпорядження чиновників. А всі запитання і запити батьків просто ігнорують.

"Просто теж усно поставили перед фактом, що під час навчального року, під час весняних канікул, які почнуться за тиждень, приміщення треба звільнити", - обурився Суліма.

Суліма пояснив, що підставою для такої міграції чиновники назвали програму німецького уряду, під яку виділили грант – до 300 тисяч євро на ремонт кожного дитсадка, який пройшов місцевий конкурсний відбір.

Нагадаємо, вже відомо, коли у столичних школярів починаються весняні канікули.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ