ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На столичній Оболоні з'явився безкоштовний велопаркінг (ФОТО)

28 квітня біля станції метро "Оболонь" у Києві відкрився перехоплюючий вело паркінг: там можна буде залишити велосипед під охороною, підремонтувати його, взяти в прокат і випити кави
Depo.
28 квітня 2015 18:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Асоціацію велосипедистів Києва.

Мета створення такого паркінгу - поєднати велотранспорту з існуючою транспортною мережею. Можливість проїхати невелику відстань на велосипеді кожен день і залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для жителів віддалених районів Києва і передмістя.

На столичній Оболоні з'явився безкоштовний велопаркінг (ФОТО) - фото 1

На велопаркінг можна буде безкоштовно залишити на відповідальне зберігання особистий велосипед протягом робочого дня з 8:00 до 20:00.

Цей проект є соціально орієнтованим, і його організатори розраховують, що він приверне ще більше людей у Києві користуватися велосипедом в повсякденних справах.

На столичній Оболоні з'явився безкоштовний велопаркінг (ФОТО) - фото 2

Перехоплюючі велопаркінг дозволяють велосипедистам економити час та кошти на поїздку. Для міста - це зменшення навантаження на дорожню мережу за рахунок збільшення частки велосипедних поїздок. Чим більше людей будуть користуватися велосипедами, тим менше буде пробок на дорогах, вільніше громадський транспорт, чистіше повітря.

Для того, щоб зробити можливим безкоштовне функціонування паркінгу, також надаються додаткові платні послуги: зберігання велосипедів на ніч, прокат та сервісне обслуговування велосипедів, продаж аксесуарів, засобів особистої гігієни для велосипедистів, продаж гарячих і холодних напоїв.

На столичній Оболоні з'явився безкоштовний велопаркінг (ФОТО) - фото 3

Зазначимо, що перехоплюючий велопаркінг - одна з вимог Асоціації велосипедистів Києва в міської влади. Таких у Києві має бути 10-15 у ключових транспортних вузлів, щоб жителі районів могли доїжджати до метро на велосипеді, а не на маршрутці, і таким чином економити час і гроші.

На столичній Оболоні з'явився безкоштовний велопаркінг (ФОТО) - фото 4

Пілотний велопаркінг працював у минулому році біля ст. м. "Виставковий центр".

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.