ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На столичній станції "Лівобережна" планують побудувати критий мостовий перехід

У Києві на станції метро "Лівобережна" планують побудувати критий мостовий перехід
Depo.
18 травня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на Інформаційний портал Київської міської влади.

"Сьогодні на засіданні постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку станцію метро "Лівобережна" включили до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій для подальшої реконструкції", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що загальна площа станції 2200 кв. м. Після прийняття рішення буде оголошено про проведення інвестиційного конкурсу для подальшої реконструкції з надбудовою станції "Лівобережна" і будівництвом критого мостового переходу з вбудованими приміщеннями громадського призначення на Броварському проспекті у Дніпровському районі.

Це оптимізує пасажиропотік і поліпшить інженерно-транспортну інфраструктуру столиці.

"Переможець інвестиційного конкурсу зобов'язаний після введення об'єкта в експлуатацію повернути в комунальну власність частину об'єкта інвестування площею не менше існуючої на початок передінвестиційної роботи. У результаті реалізації інвестиційного проекту реконструйована станція метрополітену залишиться у власності територіальної громади міста, а у право власності на приміщення громадського призначення як новостворене майно вступить інвестор", - наголошується в повідомленні.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.