На столичному Андріївському узвозі з'являться болларди з розпізнаванням номерів авто

Андріївський узвіз в черговий раз спробують зробити пішохідним

Про це написав депутат Київради Олександр Пабат у Фейсбуці, повідомляє Depo.Київ.

За його словами, на 27 вересня запланований аукціон з лотом "капремонт системи боллардів", розташованих на Андріївському.

Техумови до пропозиції на сайті держзакупівель в тому числі передбачають: установку 2-х нових гідравлічних боллардов, демонтаж колишніх і їх заміну стаціонарними, інтеграцію в систему розпізнавання номерних знаків.

Заявлена ​​сума проекту - 361 100 грн.

"Замовник - комунальне підприємство "Поділ благоустрій" планує, або сподівається, що нова система боллардів на знову "пішохідному Андріївському" запрацює після 30 листопада, - пише Олександр Пабат. - І оскільки модель організації обмеження в'їзду-виїзду запозичена у стоянки Київради / КМДА - вона буде працювати".

Нагадаємо, що в 2016 році правом в'їзду на Андріївський узвіз володіли 148 водіїв.

Андріївський узвіз з 25 червня 2016 року був пішохідний в тестовому режимі, а з 19 вересня – у звичайному. І з 19 вересня їздити по Андріївському спуску на автомобілі можуть тільки місцеві мешканці та підприємці, яким видали радіопульти для управління боллардами.

При цьому водії, які не мають права в'їзду на Андріївський узвіз, продовжують ігнорувати заборону. Так, один із них був розбитий таксистом, який намагався проскочити обмежувачі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook