На столичному Подолі будують урбаністичний хостел з вагонів метро (ФОТО)

На вулиці Новокостянтинівській у Києві з'явиться особливий хостел – збудований зі старих вагонів столичного метрополітену

Вагони, які вже віджили своє у столичній підземці, отримають нове життя у вигляді тераси для відпочинку, бару та окремих номерів, у яких зможуть зупинятись приїжджі гості столиці,повідомляє Depo.Київ.

Як майбутній хостел виглядає зараз і яким за задумом авторів є його проект, у своєму Facebook показав тревел-блогер Андрій Ніколаєв.

"Ось такий хостел, з вагонів метро, незабаром з'явиться на вулиці Новокостянтинівській. Тераса для відпочинку, барчик, окремі і загальні номери. Начебто норм ідея", – пише він.

Нагадаємо, що два вагони, які були у користуванні, Київський метрополітен продавав через Prozorro ще наприкінці 2017 року. Згодом стало відомо, що новий власник вагонів вигадав для них незвичне застосування.

Так, приміщення вагонів буде переобладнане під номери, оснащені сучасними системами опалення та кондиціювання. Сама ж концепція архітектурного дизайну "навіяна станціями метро, буремним духом, що характеризує життя нашого світу під землею".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook