ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На столичному Співочому полі розпочинається Льодовиковий період

У Києві відбудеться святковий новорічний фестиваль Льодовиковий період

Depo.
6 грудня 2017 17:30
ФОТО: depo.ua

Новорічний настрій та святкову атмосферу створюють живописні схили парку, прикрашені яскравими гірляндами, музикальний супровід та безліч розважальний локацій для дорослих та дітей,повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

На відвідувачів чекають: снігові гірки для катання на повітряних подушках (snowtubing). 3 дорослі – 70м довжина, 3 дитячі – 30 м довжина; контактний зоопарк з цуценятами, зона дитячих атракціонів; виставка квіткових композицій у кризі; виставка масштабних снігових фігур; фуд-корти;
5 зон з теплими наметами.

"Особливе місце, де можна не тільки спостерігати, а й вільно спілкуватися, гладити, грати і навіть годувати тварин; катання на санях з хаскі. Сибірські хаскі природжені спортсмени. Вони володіють унікальною витривалістю і вражаючими фізичними даними. Катання на собачій упряжці - вражаюча прогулянка, неймовірна пригода, яка назавжди залишиться у вашій пам'яті і стане чудовим подарунком для близьких", - йдеться в повідомленні.

А також новорічна ялинка, вражаючі фотозони, постійно діючі зимові ярмарки, крамнички з солодощами, медом, вовняними виробами, цікавими подарунками,сувенірно-тематичною продукціею та багато-багато іншого.

Коли: з 15 грудня по 30 січня
Де: на території парку Співоче поле
Ціна вхідного квитка: 50грн. У вартість входить також квиток на спуск зі snowtubing гірки.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ