На столичному Святошині копи зупинили нервову дівчину з наркотиками
Відкрито кримінальне провадження
- Київ
-
3 лютого 2020 11:58
Під час відпрацювання території Святошинського району працівники відділу кримінальної поліції на вулиці Литвиненко-Вольгемута помітили підозрілу дівчину, повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу столичної поліції.
Побачивши правоохоронців, вона почала помітно нервувати та змінила напрямок руху, але її зупинили для перевірки.
Як розповів начальник сектору кримінальної поліції відділу поліції №2 Святошинського управління поліції Андрій Товмацький, у ході поверхневого огляду поліцейські виявили у дівчини зіп-пакети і згорток із порошкоподібною речовиною білого кольору, пігулку зелено-жовтого кольору та поліетиленовий пакетик із речовиною темного кольору, схожою на канабіс: "Правопорушницею виявилася 24-річна місцева мешканка, яка повідомила, що наркотичні речовини придбала шляхом "закладок" та зберігала для власного вживання. Виявлені речовини вилучили та направили на експертне дослідження".
Слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне зберігання наркотиків) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Нагадаємо, нещодавно столичні копи зупинили "БМВ", в якому їхали обдовбані наркомани.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:58На Київщині внаслідок вибуху неподалік смітника загинула жінка
- 12:51Кличко на зустрічі з міністром оборони Естонії наголосив на необхідності збільшення Заходом підтримки ЗСУ
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 21:30Наслідки НП на залізниці на Київщині ліквідовані - сполучення відновлено
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося
- 23:55Віцепрем'єр пояснив, як Україна буде рухатись до ЄС з ветом Угорщини
- 18:50У Києві поліціянти затримали нетверезу водійку, яка скоїла наїзд на військовослужбовицю та втекла
- 13:10 У Києві відбувся вже п’ятий Саміт перших леді та джентльменів (ФОТО) ФОТО
- 22:25 У центрі Києва плануються штучні "протестні акції" проросійських сил, — джерела
- 12:20На Київщині затримали аферистку, яка під прикриттям благодійного фонду продавала авто, ввезені для потреб ЗСУ ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 16:23Кличко: Продовжуються переслідування опозиційних депутатів, щоб заблокувати роботу Київради
- 16:02Закон про вилучення у Києва 8 млрд вступив у дію попри те, що він визнаний неконституційним, — керівник апарату КМДА
- 14:44Київрада виділила додатково 4 млрд грн на сили оборони, попри вилучення значних коштів з бюджету столиці, — Кличко
- 21:35Стратегію розвитку штучного інтелекту України обговорили у столиці (ФОТО) ФОТО
- 20:20Ворожий агент, що намагався підірвати наряд поліції у Києві, сяде на 9 років
- 18:29Експерт: Підрозділи СБУ одні з кращих по ураженню противника дронами, бо Малюк системно розвиває цей напрям
- 14:42 За генерала СБУ Вітюка внесли понад 9 млн грн застави