ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Святошині на теплопостачанні школи "нагріли" 7 мільйонів

ТОВ "Ростан-Буд" завищило обсяг робіт зі встановлення теплоносіїв для системи теплопостачання школи №281 на суму 7 мільйонів 79 тисяч гривень, або 97,5% від вартості перевірених робіт
Depo.
15 червня 2015 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на сайт КГГА, який оприлюднив Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА, яке було замовником реконструкції системи теплопостачання у школі №281 на бульварі Кольцова, 7Б .

Крім того, перевірка засвідчила, що фактично не надавалися послуги технічного нагляду приватним підприємством "ДП Форест-1" на суму 126,8 тисячі гривень та послуги з авторського нагляду ТОВ "АКВАТЕХ" на загальну суму 28,4 тисячі гривень.

"Враховуючи вищевикладене, можна зробити висновок про неналежний контроль з боку осіб, що склали та підписали акти приймання виконаних будівельних робіт, осіб що здійснювали технічний та авторський нагляд за капітальним ремонтом школи", - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", фірма "Ростан-буд" належить Михайлу та Марині Ливинським, а також МП НВП "Ростан" Михайла Ливинського. Наразі "Ростан-Буд" зареєстрований у Києві, однак до початку війни на Донбасі компанія мала луганську прописку і отримувала державні підряди у Луганській області. "НВП "Ростан" досі приписаний у Луганську. Загалом "Ростан-Буд" за останні шість років отримав державні підряди на 50,25 мільйона гривень.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.