ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На свята у столиці чергуватимуть 199 "швидких"

Під час святкування Дня столиці, Дня Києва та Дня Святої Трійці заклади охорони здоров’я, у разі потреби, надаватимуть невідкладну медичну допомогу всім громадянам, незалежно від місця їхнього проживання та реєстрації
Depo.
28 травня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Крім того, лікарі здійснюватимуть медичний супровід всіх святкових масових заходів.

"Роботу столичних медиків під час святкування Дня столиці, Дня Києва та Трійці буде організовано так, щоб кожен хто, потребує медичної допомоги, отримав її якісно і швидко. За дорученням мера міста Віталія Кличка ми чітко розписали графік чергування карет «швидкої» у центрі міста, особливо там, де відбуватимуться масові заходи. Також ми залучимо до роботи додаткові лікарсько-сестринські бригади та лікарів у медичних пунктах", - сказав Радуцький.

За його словами, загалом у Києві щодня працюватимуть 199 бригад "швидкої", з них у центральній частині міста чергуватимуть 30 травня - 15 бригад "швидкої" з 40 медичними працівниками та 31 травня - 8 бригад "швидкої" з 20 медпрацівниками.

Також буде забезпечено чергування лікарсько-сестринських бригад та роботу медичних пунктів під час проведення районних заходів, відповідно до плану їхнього святкування.

Зазначається, що першочергові виїзди бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги здійснюватимуться за зверненнями громадян на наступні локації: Софійська площа, Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7), Національний музей народної архітектури та побуту України, с. Пирогів, Київський академічний муніципальний театр опери і балету для дітей та юнацтва, (вул. Межигірська, 2), Парк ім. О.С. Пушкіна (просп. Перемоги, 40-б), Майдан Незалежності, Мистецький центр "Шоколадний будинок" філія Київського національного музею російського мистецтва (вул. Шовковична, 17/2), Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара" (вул. Лаврська, 19).

Робота закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу, буде організована цілодобово, відповідно до затверджених графіків чергувань відділень.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.