ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Начальники зоопарку приховали лишній мільйон

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 1,1 млн грн виявили фахівці Держфінінспекції в Києві під час планової ревізії Київського зоологічного парку загальнодержавного значення
Depo.
17 квітня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу інспекції.

Зокрема, у 2014 році бухгалтерська служба зоологічного парку не переказала до міського бюджету частини прибутку за результатами фінансово-господарської діяльності за ІІІ квартал 2014 року, через що бюджет міста Києва недоотримав понад 543 тис. грн.

Крім того, колишнє керівництво установи не забезпечило своєчасне повернення боргових зобов'язань, що призвело до збитків зоопарку на суму майже 320 тис. грн.
Також, посадові особи установи без ліцензії надавали послуги з електропостачання, незаконно передавали у користування стороннім особам нежитлові приміщення; завищували обсяги виконаних робіт.

Так, двом підрядним організаціям за виконані роботи, обсяги і вартість яких не підтверджені документами, було зайво сплачено 175 тис. грн.

Серед іншого, фахівці виявили зайву виплату матеріальної допомоги, безпідставне надання безповоротної фінансової допомоги, порушення у веденні бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Окрім того, під час ревізії встановлено порушення законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти на суму понад 4,3 млн грн.

Матеріали ревізії Київського зоологічного парку загальнодержавного значення передано до прокуратури Шевченківського району міста Києва.