ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянам включать гарячу воду, як тільки Ахметов віддасть свій газ державі

Найбільший в Україні державний енергохолдинг "Нафтогаз України" готовий обміняти борги "Київенерго" на газ, що видобувається іншими компаніями групи ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова
Depo.
18 травня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua
Киянам включать гарячу воду, як тільки Ахметов віддасть свій газ державі
Киянам включать гарячу воду, як тільки Ахметов віддасть свій газ державі

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу "Нафтогазу".

"Враховуючи значну заборгованість за спожитий газ із боку ПАТ "Київенерго"(входить до групи компаній ДТЕК) перед НАК "Нафтогаз України" і неготовність суспільства погасити накопичені борги грошима, "Нафтогаз" готовий прийняти газ, вироблений іншими підприємствами групи ДТЕК, у рахунок заборгованості "Київенерго", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в держкомпанії, на сьогоднішній день заборгованість підприємств групи ДТЕК перед "Нафтогазом" за спожитий газ становить 3,9 млрд грн.

"Із них 3,5 млрд грн - заборгованість "Київенерго", яка вже призвела до відключення гарячого водопостачання у багатьох будинках Києва. "Київенерго" є найбільшим підприємством-боржником "Нафтогазу", - зазначається в повідомленні "Нафтогазу".

У "Нафтогазі" додали, що зарахування обсягів газу, що належить ДТЕК, у рахунок погашення заборгованості "Київенерго" сприятиме фінансовому оздоровленню столичного виробника теплової енергії й дозволить у найкоротші терміни відновити постачання гарячої води у будинки киян.

Довідка. "Київенерго" генерує й постачає теплову та електричну енергію в Києві, входить до складу холдингу ДТЕК, якому належать 72,39% акцій компанії, а 25%+1 акція перебуває у володінні держави.

ДТЕК - найбільша приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент"Ріната Ахметова.

До вугільного блоку ДТЕК входять "ДТЕК Павлоградвугілля" (об'єднує 10 шахт), "ДТЕК Добропіллявугілля" (5 шахт), "ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу", "ДТЕК Ровенькиантрацит" (6 шахт і 3 збагачувальні фабрики), "ДТЕК Свердловантрацит" (5 шахт і 3 збагачувальні фабрики), шахта "Білозерська" та 5 збагачувальних фабрик.

Сегмент генерації представлений "ДТЕК Східенерго", "ДТЕК Західенерго" і "ДТЕК Дніпроенерго".

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.