ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Наступного тижня у Києві стартує набір у рибний патруль

Державне агентство рибного господарства України оголошує набір у рибний патруль міста Києва та Київської області з 15 грудня
Depo.
9 грудня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу відомства.

У рибний патруль запрошують як чоловіків, так і жінок, з вищою освітою, задовільним рівнем здоров'я та фізичної підготовки. Перевагу отримають проактивні кандидати, які хочуть долучитися до реформування галузі, підкреслили у відомстві.

Відбір включає чотири етапи: психологічне тестування, перевірка фізичної підготовки, в тому числі й плавання, медичне обстеження. Також буде співбесіда з кадровою комісією у складі представників Держрибагентства, Мінагрополітики, психологів і незалежних HR-фахівців.

Після проходження конкурсу майбутні рибні патрульні почнуть навчання. Підготовчий курс включає: основи іхтіології та гідрології, профільне законодавство, володіння зброєю, управління плавзасобами, дронами та іншим технічним оснащенням, а також фізичну підготовку. Після його завершення патрульні складатимуть іспити.

Для того щоб взяти участь в конкурсі, охочі повинні заповнити онлайн-анкету, яка доступна на сайті відомства, або власноруч заповнити паперову версію і подати її особисто в кадрову комісію, починаючи з 15 грудня.

Збір анкет триватиме 30 днів.

Проект запуску служби в Києві та області є пілотним, і найближчим часом досвід буде використано в масштабах всієї країни.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ