ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Навіщо уряд бреше про пожежу під Києвом

Я навіть не знаю, концентрації чого більше в Києві - брехні чи канцерогенів
Depo.
3 вересня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua
Навіщо уряд бреше про пожежу під Києвом
Навіщо уряд бреше про пожежу під Києвом

ДСНС зробила заяву про те, що димка над Києвом розсіюється, але завтра вона все одно буде. Більш тупої заяви, я навіть не знаю чи можна вигадати. Ну димка, це ж не сонце, вона не встає і не заходить. І вийшовши надвір, ви самі побачите, що димка не розсіялася, запах диму стоїть по всьому Києву і його околицях.

Я не можу зрозуміти, чому не сказати правду. Людям не потрібно давати, як кісточку, заспокійливе, їм потрібна правда. Замість цього йдуть багатогодинні наради про те, що людям сказати (КМДА дасть брифінг аж о 14.00) і як розрулювати ситуацію. При цьому, все що насправді треба було зробити лежить на поверхні:

1. Ще зранку всі школи мали б бути закритими і всі мали б обдзвонити батьків. А пресс-служба мерії мала б звернутися до всіх каналів поширити цю інформацію.

2. В мерії (мінекології чи будь-де) мав бути створений інформаційний штаб, де кожну годину хтось би доповідав про ситуацію. Там же, мудрі люди мали б давати фахові поради, що робити людям.

3. Всім батькам треба порадити, вивезти дітей на пару днів і чесно сказати, що смог розвіється не раніше неділі.

4. МВС має пояснити, що було причиною загорання. Я вже раніше писав, що немає сумнівів - це підпал. І ми маємо вже зараз почути офіційну версію і що робиться, щоб знайти винних.

А тепер про найважливіше: навіщо нам брешуть? Навіщо нам говорять, що до вечора смог розвіється, що нічого страшного в тому, що рівень шкідливих речовин перевищує норму в 18 разів і т.д.? Можна сказати, що все це від бажання не розпалювати паніку. Але насправді причина лише одна: дурість і бажання перекинути відповідальність на когось іншого. ДСНС говорить, що вони тільки гасять пожежу, мінекології говорить, що міряє концентрацію канцерогенів і далі їх нічого не обходить. В КМДА кивають на обладміністрацію, а обладміністрація на пожежників.

Чому так? Та тому, що за два дні всі про це забудуть. А земельку можна буде по тихому вивести із лісового фонду і побудувати трохи будиночків. А якогось п'яничку, на якого можна буде повісити пожежу завжди можна знайти. Україна ж славиться своїми безвідмовними цапами відбувайлами.