НАЗК вимагає від Кличка розібратися з очільником "Київзеленбуду"

Виявилося, що гендиректор комунального об'єднання "Київзеленбуд" Михайло Наконечний має проблеми з антикорупційним законодавством

Depo.
24 жовтня 2017 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зокрема, НАЗК на своєму засіданні прийняло рішення про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону меру Києва Віталію Кличку.

Припис внесено стосовно генерального директора КО "Київзеленбуд" Михайла Наконечного. За результатами виявлення порушень Департаментом моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції НАЗК, встановлено, що генеральний директор "Київзеленбуд", будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, порушив вимоги частини першої статті 36 Закону України "Про запобігання корупції", а саме не передав належні йому підприємства та корпоративні права – ТОВ "Київська свічкова фабрика" в управління іншій особі. Призначений на посаду 31 серпня 2016 року чиновник мав протягом 30 днів після призначення зробити це, проте не зробив, чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією.

З метою усунення виявлених порушень Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає провести щодо Михайла Наконечного службове розслідування та розглянути питання щодо притягнення його до відповідальності. Припис НАЗК є обов'язковим до виконання.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ