Небезпечні пляжі та питні фонтанчики Києва: Де не варто купатися і втамовувати спрагу

На деяких столичних пляжах краще не купатися 

"Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров´я України" оприлюднив у "Фейсбуці" результати санітарно-мікробіологічних та санітарно – хімічних досліджень проб води, відібраних з відкритих водойм 10-17.06.2019 р., інформує  Depo.Київ.

На кількох найпопулярніших пляжах у воді відхилення від нормативів:

на пляжах "Дитячий", "Центральний", "Передмістна Слобідка", "Золотий", "Тельбін", "Райдужний", "Веселка", "Чорторий", "Галерний", озеро "Вербне" виявлено перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП);
на пляжі "Чорторий" виявлено перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) та кишкової палички (Е.соli); 
на пляжі "Вербне" та "Пуща-Водиця" виявлено перевищення біологічного споживання кисню (БСК5) та показника рН, що не відповідало санітарним нормативам. 

Діючим нормативам відповідали проби води відкритих водойм, відібраних в зонах рекреації (пляжах) м. Києва: пляж "Венеція", пляж "Молодіжний", пляж "Троєщина".

"Індекс ЛКП - свідчить про загальне мікробне забруднення, індекс кишкової палички - свіже фекальне забруднення. Про результати досліджень повідомлено КП "Плесо" листом для проведення відповідних заходів. Відпочивати можна, купатися не рекомендовано, - йдеться в повідомленні. 

Проби води з питних фонтанчиків, що функціонують в зонах рекреації (пляжах) м. Києва, відібрані 10-17.06.2019 р. на пляжі "Молодіжний", "Дитячий", "Вербний" відповідали санітарним нормам.

"А от  не відповідали діючим санітарним нормам проби питної води, відібрані з питних фонтанчиків на пляжах "Венеція", "Центральний", "Передмістна Слобідка", "Золотий", "Веселка", "Пуща-Водиця" - за показником загальні колі-форми – бактеріологічні показники – загальне мікробне число, кількість загальних колі-форм (патогенні ентеробактерії та паразитологічні показники) на пляжах "Тельбін" та "Райдужне" - за вмістом заліза", - йдеться в повідомленні. 

Читайте також: Як відпочити на пляжах Києва: Платні туалети, "космічні" душові і морозиво по 40 гривень

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook