ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Недолюстрований Терещук став головним поліцейським Києва

Міністерство внутрішніх справ призначило Олександра Терещука начальником Головного управління Національної поліції у Києві
Depo.
18 листопада 2015 11:47
ФОТО: depo.ua
Недолюстрований Терещук став головним поліцейським Києва
Недолюстрований Терещук став головним поліцейським Києва

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Українські новини".

"Я вже без приставки в.о.", – сказав Терещук.

За його словами, наказ про його призначення виданий наприкінці минулого тижня.

Нагадаємо, у столиці визначився тимчасово виконуючий обов'язки начальника Главка Національної поліції. Зокрема, т.в.о начальника поліції у столиці став Олександр Терещук, який донедавна був головним міліціонером Києва.

За всіма нормами люстраційного закону, Терещука мали б звільнити з органів внутрішніх справ, адже він займав керівні посади у МВС за часів Януковича. Втім, Терещук успішно був начальником міліції Києва з липня 2014 року до початку літа поточного року.

У червні начальника міліції Києва публічно люстрували на засіданні Кабміну. Однак, буквально за місяць виявилося, що президент Порошенко заборонив люструвати Терещука. Через кілька днів після опублікування цього указу Порошенка Терещук повернувся на посаду начальника міліції Києва.

З 7 листопада в Україні фактично припинила своє існування міліція. Замість цього за правопорядком буде слідкувати Національна поліція України.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ