ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Немає гарячої води – немає грошей: Кияни ігнорують платіжки за "комуналку"

Борг столичних споживачів теплової енергії на 1 червня сягнув 3,8 мільярдів гривень

Depo.
19 червня 2017 15:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ПАТ "Київенерго".

Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення та житлово-експлуатаційні організації столиці – 1,6 млрд грн та 798,4 млн грн відповідно.

Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. Так, на 1 червня заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 82,1 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій – 1,1 млрд грн.

"Критична ситуація з розрахунками за опалення та гарячу воду зберігається у Деснянському (202,7 млн грн) та Святошинському (186,8 млн грн) районах", - йдеться в повідомленні.

Сумарна заборгованість населення за опалення та гарячу воду на 1 червня склала 1,6 млрд грн. Заборгованість мешканців столиці за опалення становить 1,1 млрд грн, борг за гарячу воду – 495,3 млн грн.

"В перерахунку на одного мешканця району найбільші борги перед "Київенерго" за опалення та гарячу воду мають мешканці Печерського району – 3,3 тис. грн.", - йдеться в повідомленні.

Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги накопичили споживачі Подільського району – 6,2 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського – 3,2 млн грн (вул. Щорса, 44а) та Солом'янського – 2,3 млн грн (вул. Михайла Донця, 2А).

Нагадаємо, столичні жителі, які мають заборгованість за тепло, світло, опалення чи гарячу воду, можуть реструктуризувати борг і сплатити його частинами упродовж року.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ