Невакциновані діти не можуть відвідувати столичні школи та дитсадки

Відповідні офіційні листи  Міністерство охорони здоров'я України і Міністерство освіти і науки України надіслали  головам обласних та Київської міської державних адміністрацій

Про це нагадали у Центрі громадського здоров'я МОЗ України, інформує Depo.Київ.

"Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за календарем, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації. Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин", - зазначають у Центрі громадського здоров'я МОЗ України.

З початком навчального року ризик захворіти на ці інфекції збільшується, тому дуже важливо щоб діти були вчасно щеплені.

"Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка від лікаря педіатра. Якщо ваша дитина пропустила вакцинацію за календарем, негайно зверніться до педіатра або сімейного лікаря, щоби надолужити пропущені щеплення", - роз'яснюють медики.

Нагадуємо, що до 6 років діти повинні отримати такі щеплення: проти гепатиту В; туберкульозу; кору; паротиту; краснухи; дифтерії; правця; кашлюку; поліомієліту; хіб-інфекції.

На сьогодні в Україні є достатня кількість безпечних вакцин, щоб охопити щепленнями всі вікові групи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook