UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Незабаром у столичному транспорті не буде кондукторів

"Київпастранс" з 1 листопада цього року скоротить посаду кондуктора у всьому наземному пасажирському транспорті

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресс-лужбу "Київпастранс".

Зазначається, що звільнення столичних кондукторів пов'язано з переходом на автоматизовану систему оплати проїзду - єдиний електронний квиток. 

"З 1 листопада перестануть продавати паперові квитки і проїзд можна буде оплатити лише безготівково", - йдеться у повідомленні.

Всього збираються скоротити 1088 осіб. Саме така фактична кількість контролерів-касирів зараз працює в "Київпастранс". При цьому кількість кондукторів у столичному громадському транспорті поступово скорочувалася в останні роки.

Зазначається, якщо на початку 2017 "Київпастрансі" працювали 1257 кондукторів, то на початку 2018 го їх було вже 1123 а станом на 1 липня поточного року - тисяча вісімдесят вісім.

У комунальному підприємстві повідомили, що про скорочення всіх кондукторів попередили в установленому законодавством порядку. Під час звільнення їм повинні виплатити вихідну допомогу. Також в "Київпастрансі" заявляють, що всім скороченим кондукторам пропонують інші вакантні посади, наприклад, контролерів.

Нагадаємо, що з 1 листопада цього року громадський транспорт Києва повністю переходить на автоматизовану систему оплати проїзду. Оплатити проїзд в муніципальному транспорті можна буде тільки безготівково - за допомогою єдиного електронного квитка або "Картки киянина".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook