ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

НКРЕКП схвалила підвищені тарифи для "Київтеплоенерго"

Остаточний тариф на теплову енергію буде встановлювати КМДА

Depo.
14 червня 2018 13:35
ФОТО: depo.ua

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила з 1 серпня тариф для комунального підприємства Київської міської державної адміністрації "Київтеплоенерго" на виробництво теплової енергії, яка використовується для надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води 784,58 грн/Гкал (без ПДВ). Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії 14 червня, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Українські Новини.

Згідно з обґрунтуваннями до видачі ліцензій, "Київтеплоенерго" планує здійснювати виробництво електричної та теплової енергії на телплоелектроцентралях (ТЕЦ): ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 (обидві - Київ).

У проекті рішення також зазначено, що тариф на відпуск електричної енергії буде на рівні 182,93 коп./кВт-годину; на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води - 479,06 грн/Гкал, установам, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів - 1171,89 грн/Гкал і для потреб інших споживачів - 1 181,05 грн/Гкал.

Остаточний тариф на теплову енергію, який включає в себе не тільки тариф на виробництво, а ще й тариф на транспортування та постачання теплової енергії, буде встановлювати КМДА.

Нагадаємо, "Київтеплоенерго" планує з 1 серпня 2018 року взяти в управління міські ТЕЦ Києва - ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Щоб отримати ліцензію і тарифи на відпуск тепла і електроенергії, КП подало пакет документів до НКРЕКП.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook