Новий орендар кінотеатру "Київ" платитиме у 45 разів більшу оренду, ніж його попередник

Столична мерія визначила переможця конкурсу на оренду приміщень кінотеатру "Київ"
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, переможцем відкритого конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ», що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, на відкритому аукціоні стало ТОВ «Сінема-Центр» із пропозицією у 2 млн 119 тисяч грн на місяць без ПДВ. Таким чином, надходження до бюджету столиці від оренди приміщення збільшаться у 45 разів. Як відомо, попередній орендар сплачував 47 тис. грн на місяць за оренду приміщення кінотеатру.

Термін дії договору оренду становить 10 років, протягом цього терміну Київська міська рада не буде приймати рішення щодо приватизації цього об’єкту. У разі невиконання орендарем умов договору, питання вирішуватиметься у судовому порядку.

«Звісно, переможець конкурсу має укласти охоронний договір із Департаментом охорони культурної спадщини, в якому буде чітко визначено цільове призначення будівлі – кінотеатр. Я нагадаю, що приміщення кінотеатру – це понад 7300 квадратних метрів у центрі столиці. І я переконаний, що за розумного господарювання є всі можливості зробити його роботу більш ефективною для містян з покращенням його стану і збереженням його самобутності», – заявив заступник голови КМДА Володимир Слончак.

Наприкінці грудня 2018 року стало відомо, що у кінотеатру "Київ" виникли проблеми з орендою приміщення. Це може стати причиною закриття закладу. Але у КМДА заявили, що кінотеатр "Київ" продовжить свою роботу в нинішньому форматі.

25 січня стало відомо, що ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр Київ" може працювати в будівлі кінотеатру, доки не знайдуть нових орендарів.

Будівля кінотеатру "Київ" знаходилася у комунальній власності міста, а з 1999 року перебувала в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю "Культурний центр "Кінотеатр "Київ".

У лютому поточного року стало відомо, що ТОВ “Культурний центр Кінотеатр “Київ”, що нині винаймає приміщення кінотеатру за адресою вул. В.Васильківська, 19, не отримає преференцій для подовження договору оренди, а також переваг над іншими учасниками під час проведення відкритого конкурсу на право оренди будівлі.

Довідка. Кінотеатр "Київ" відкрили у 1952 році — йому 66 років. З 2000 до 2002 кінотеатр реставрували. Нині він має три зали: "Червоний", "Синій" та "Сінематека".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook