Один квиток на двох: Столичний музей запрошує всіх закоханих (ПРОГРАМА)

14 лютого для киян підготували пізнавально-розважальну програму"Кохання по-українськи"

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, з 11:00 до 16:00, влаштують спеціальну програму з нагоди свята, повідомляє Depo.Київ.

Цього дня для відвідувачів підготували "подарунок для закоханих" – вхідний квиток до музею один на двох.

"Хочете романтики – ласкаво просимо на інтерактивно-романтичну екскурсію. Прагнете релаксу – тоді для вас психологічний тренінг з практичним завданням "в чотири руки". А ще зможете почитати "солодкі" цитати про кохання від українських письменників", – йдеться у повідомленні.

Інтерактивно-романтична екскурсія "Кохання по-українськи" передбачає знайомство з творами народного мистецтва, які посідали значне місце в дошлюбно-весільних обрядах та звичаях. Вартість: екскурсійне обслуговування 300 грн. з групи + вхідний квиток
Екскурсія проводиться для груп від 2 до 20 осіб за попереднім записом
Тривалість: 60 хв.

Психологічний тренінг з практичним завданням "в чотири руки" передбачає створення у двох одним пензлем листівки петриківським розписом. А ще поговоримо про колір, символіку, композицію, гармонію та любов. Графік проведення: об 11:00, 13:00, 15:00. Вартість: 100 грн. з двох осіб. Кількість учасників: по три пари у вказані години. Тривалість: 60 хв. В програмі можливі зміни та доповнення.

Обов'язкове попереднє замовлення, пише Вечірній Київ.

Нагадаємо, що КП "Київпастранс" оголосив святкову акцію до Дня Святого Валентина. 14 лютого пропонують скористатися фунікулером без оплати проїзду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook