ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Один з виходів станції метро "Позняки" зачиняється

Тимчасово буде зачинено один з виходів станції метрополітену "Позняки"
Depo.
14 квітня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили у прес-службі КМДА.

Вестибюль №1 (вихід до магазину «Білла») на станції «Позняки» буде зачинено для пасажирів до завершення необхідних відновлюваних робіт після пожежі.

Як нагадує комунальне підприємство «Київський метрополітен», загорання трапилося пізно ввечері у понеділок 13 квітня. Вогонь знищив ряд МАФів, а також накриття над переходом до станції метро та пошкодив облицювальні матеріали. Після гасіння пожежі рятувальниками, метрополітенівці доклали максимум зусиль для відновлення роботи станції у звичайному режимі. Однак залишки торгових конструкцій несуть реальну загрозу безпеці пасажирів, тому зазначений вхід не працюватиме, поки власники кіосків проводитимуть демонтажні роботи.

«Станція «Позняки» - одна з найзавантаженіших. Нею користується близько 45 тисяч пасажирів щодня. І це велике щастя, що ніхто з людей не постраждав. Водночас підприємство отримало збитки, розмір яких наразі визначається. Тим часом пасажири певний час не зможуть користуватися одним із входів, що звичайно ж спричинятиме деякі незручності», - сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.
Він додав, що даний випадок черговий раз показав небезпеку розміщення МАФів не лише на балансовій території метрополітену, а й поза нею - біля входів і виходів у підземні переходи.

Нагадаємо, що з 1 квітня у зв'язку із закінченням орендних договорів та невідповідністю діючим вимогам з пожежної безпеки, метрополітен припинив електропостачання більше 130 орендарям торгових площ у підземці. Нині на рівні міста вирішується питання демонтажу даних конструкцій.