Охоронці столичного супермаркету побили підлітка за "дегустацію" горіхів

У Києві розгорівся скандал навколо супермаркету, в якому підлітку "перепало" від охоронців

Depo.
14 березня 2017 12:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ.

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, хлопець хотів спробувати горіхи, аби визначитися, які саме купляти, а охоронці потягнули його у підсобку.

""Ти що, самий розумний тут?!" З такими словами 15-річного Руслана потягнула у підсобку охорона столичного супермаркету. Поки тягнули, встигли і по ребрам надавати і куртку порвати. А все чому? Бо хлопчик скуштував 2 горішки, щоб визначитися, які саме купляти! Коли охорона почала кричати на Руслана, той відповів, що нічого страшного не зробив, просто хотів зрозуміти, які горіхи краще купляти (раніше він купив кілограм горіхів, а коли приніс додому – виявив, що вони старі і навіть цвілі. Після цього дядя Руслана порадив завжди пробувати горіхи перед покупкою)", - пише він у "Фейсбуці."

Кулеба зазначив, що ці слова обурили охорону і кремезні чоловіки вирішили показати свою перевагу 15-річному хлопчику.

"20 хвилин тримали побиту дитину у підсобці, а коли приїхала поліція – то сказали, що Руслана ніхто не тягнув сюди (таке враження, що хлопець сам себе побив і прийшов у підсобку на диванчику полежати…) та ще й ображав охорону нецензурними словами!", - пише він.

Також Кулеба додав, що лікарі ОХМАТДИТу зафіксували у дитини забиття грудної клітки і гематоми.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ