ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Опалювальний сезон у Києві завершено у відповідності до регламентів, - експерт

Загалом мер Києва Віталій Кличко впорався із завданням забезпечити місто теплом у відповідний період року
Depo.
16 квітня 2015 12:24
ФОТО: depo.ua

Таку оцінку столичній владі по завершенні опалювального сезону в столиці дав заступник голови ГО "Центр правової допомоги "ІСКРА" з питань ЖКХ Олексій Заїка.

"Варто зазначити, що Кличку це вдалося незважаючи на загальну складну ситуацію у вітчизняній енергетиці та посилення кризових явищ в економіці. Адже багато експертів прогнозували, що цей сезон буде дуже проблемним у цьому плані, але мерія не дозволила виникнути суттєвим збоям у забезпеченні киян теплом", - зазначив Заїка.

Експерт вважає, що опалювальний сезон завершено у відповідності до технічних регламентів та погодних показників. "Варто відзначити індивідуальну роботу у цьому питанні з ОСББ, ЖБК та об'єктами соціальної інфраструктури, які могли подати персональну заявку та відключитися від опалення раніше нормативного терміну та зекономити відповідні кошти", - наголосив він. За словами Заїки, наразі залишилося відповідно до технічного регламенту зупинити систему центрального опалення.

Нагадаємо, що з 8 квітня у столиці прийнято рішення про завершення опалювального сезону і розпочато припинення подачі тепла в адміністративні будівлі міста. 14 квітня, після того, як протягом трьох днів температура повітря не опускалася нижче +8С, тепло припинили постачати й до житлових будинків.