Орендувати столичний кінотеатр "Київ" зможе кожен охочий за понад 700 тисяч

Конкурс, який вирішить долю кінотеатру, буде проведено за місяць-півтора

Про це на прес-брифінгу заявив заступник голови КМДА Володимир Слончак, інформує Depo.Київ.

В КМДА також зазначили, що під час проведення нового конкурсу цільовим призначенням будівлі буде вказано саме кінотеатр, тож участь у конкурсі зможуть взяти і попередній орендатор - кінотеатр "Київ".

Також в умовах конкурсу буде прописаний пункт, щоб новий кінотеатр показував в тому числі українське кіно. В КМДА зазначають, що місто не розглядає можливості приватизації будівлі - виключно оренда під кінотеатр.

За попередніми оцінками, нова вартість оренди приміщення стартуватиме від 700 тисяч гривень на місяць.

За словами Слончака, ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр Київ" сплачувало за оренду комплексу 47 тисяч гривень у місяць, а отримувало за чотири договори суборенди більше 200 тисяч гривень.

Він також нагадав, що 4 січня 2019 року закінчився термін договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, який останні 20 років орендувало ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр Київ".

Нагадаємо, що переможцем конкурсу буде той, хто запропонує найбільшу суму орендної плати.

Додамо, що нещодавно стало відомо, що товариству з обмеженою відповідальністю "Культурному центру "Кінотеатр "Київ" не будуть продовжувати договір оренди приміщення.

Наприкінці грудня 2018 року стало відомо, що у кінотеатру "Київ" виникли проблеми з орендою приміщення. Це може стати причиною закриття закладу. Але у КМДА заявили, що кінотеатр "Київ" продовжить свою роботу в нинішньому форматі.

Будівля кінотеатру "Київ" знаходилася у комунальній власності міста, а з 1999 року перебувала в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю "Культурний центр "Кінотеатр "Київ".

Довідка. Кінотеатр "Київ" відкрили у 1952 році — йому 66 років. З 2000 до 2002 кінотеатр реставрували. Нині він має три зали: "Червоний", "Синій" та "Сінематека".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook