Перед судом постане поліцейський, який скоїв смертельну ДТП на зупинці під Києвом
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у Києві
- Київ
-
21 лютого 2020 11:50
До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього працівника Броварського міжрайонного відділу поліції охорони за фактом скоєння дорожньо-транспортної пригоди в м. Бровари, внаслідок якої одна особа загинула та одна отримала тяжкі тілесні ушкодження, повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу Державного бюро розслідувань.
Так, слідством встановлено, що ввечері 26 вересня 2019 року експрацівник поліції охорони, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля Opel, значно перевищив швидкість і втратив керування. В результаті водій в'їхав у зупинку громадського транспорту та скоїв наїзд на сімейну пару. Від отриманих травм жінка загинула на місці, її чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України здійснювала прокуратура Київської області. Оперативний супровід – Київське обласне управління ДВБ Національної поліції України.
У разі доведення вини колишньому поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.

Нагадаємо, 26 вересня о 17:46 до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення про скоєння наїзду на зупинку громадського транспорту. Водій, який перебував за кермом не впорався з керуванням та в’їхав в зупинку. Внаслідок ДТП дві людини отримали тілесні ушкодження та загинула одна жінка.
Директор Держбюро розслідувань Роман Труба опублікував відео ДТП в Броварах за участю співробітника поліції.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:22Генеральне прибирання перед здачею квартири Актуально
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 20:14В Києві частково перекриють один з ключових проспектів
- 16:50 Українці зможуть скористатися 3 тис. безоплатних кілометрів на поїздки "Укрзалізницею", — Зеленський
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:54Поліція вилучила записи з відеокамер у столичному ТЦК, де помер мобілізований
- 10:40Повідомлено про підозру рашисту, причетному до вбивств 17 мирних жителів Бучі, - ОГПУ
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 18:01 У Києві на сортувальному центрі "Укрпошти" вибухнула посилка: є поранені
- 16:11КМДА: Кошти на мобільні укриття виділені, пошук житла для постраждалих від обстрілів триває постійно
- 09:10Внаслідок ворожої атаки на Київщину у Борисполі є влучання в будинок ФОТО
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 18:06Понад 400 учасників, стартап-пітчинг і цінний досвід: у Києві успішно провели New Food Summit 2025 ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:32 На Росії ліквідовано підполковника поліції, причетного до воєнних злочинів на Київщині, - ГУР Відео
- 19:03Місцеве самоврядування України має унікальний досвід допомоги армії та забезпечення життя громад в умовах війни, яким поділиться з ЄС,— Кличко
- 18:19Фонд Андрія Матюхи продовжує підтримувати навчання українських енергетиків домедичній допомозі: черговий тренінг пройшов у Києві ФОТО
- 18:13Віталій Кличко: В українських містах буде створено Громадські асамблеї за європейським зразком ФОТО
Сектор

