Переселенці, що живуть у санаторії під Києвом, розповіли, чому їх тероризують тітушки

Близько обіду, 20 березня, до санаторію "Джерело", що знаходиться у Пуща-Водиці, прийшли тітушки-будівельники

Depo.
20 березня 2017 17:19
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Київ розповіла одна з переселенок, що проживає у санаторії. Жінка побажала залишитися інкогніто, адже боїться проблем через свою розповідь.

Зокрема, за словами жінки, близько обіду до санаторію прийшли кілька десятків чоловіків у помаранчевих жилетах.

Вони представилися будівельниками, але одразу почали поводити себе по-хуліганськи.

"Ці будівельники були більше схожі на тітушок. Вони вибили вікна на першому поверсі санаторію, де ми проживаємо. Розбомбили електрощитову і в нас не було світла, але наразі електроенергію вже підключили", - каже співрозмовниця.

Вона також запевняє, що один з власників санаторію начебто попереджав усіх переселенців, що мешкають у приміщеннях санаторію, про ремонт будівлі яка розпочнеться з 1 березня.

"Але куди нам переселятися? У приміщенні санаторію мешкають 170 переселенців з Донбасу, з яких 50 – діти. Нам пропонують переїхати аж у Дніпропетровську область. Але що це за життя, коли постійно потрібно кудись переїжджати? Тут люди вже обжилися і мають роботу. Діти ходять до школи, а усі ці переїзди лише ускладнюють наше життя", - розповідає жінка-переселенка.

Варто додати, що у ЗМІ була інформація про начебто великі заборгованості переселенців, що проживають у санаторії "Джерело", за комунальні послуги.

Втім, за словами нашої співрозмовниці, усі мешканці санаторію справно сплачували за компослуги.

"Але платили ми по тарифу для житлових приміщень. Начебто були домовленості з надавачами послуг і вони не відключали нам ні світло, ні опалення. А усі ці борги накопичилися через те, що плату за комунальні послуги розраховувати все ж, як для санаторію, а тариф там набагато більший, аніж для житлових будинків", - каже жінка-переселенка.

Вона бачить вихід з цієї ситуації лише в тому, щоб державні органи звернули увагу на переселенців з Донбасу, а не кидали їх напризволяще з власниками санаторіїв чи інших будівель.

Нагадаємо, переселенці з окупованих територій України живуть у "Джерелі" з 2014 року. Проблеми із їхнім розміщенням почалися за рік після їхнього заселення у пансіонат. У будівлі неодноразово відключали гарячу воду, електрику та опалення, посилаючись на заборгованість власника, приватної фірми "Геліос", перед Київською державною міською адміністрацією (КМДА). Міська влада пропонуватиме переселенцям, переїхати до міста Кривий Ріг, де збудовані модульні будинки.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ