ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Піарники Кличка "вийшли" у "Фейсбук"

Одним із ефективних способів налагодження конструктивного, плідного діалогу та зворотного зв’язку влади з громадськістю є використання соціальних мереж, зокрема Фейсбук
Depo.
13 травня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Для оперативного і достовірного інформування громадськості про діяльність міської влади та налагодження конструктивного діалогу з мешканцями міста ми створили сторінку КМДА у мережі Facebook. Відтепер усі користувачі, вподобавши сторінку, зможуть отримувати новини, анонси подій та іншу інформацію про події у місті. Сподіваюся сторінка буде цікавою та корисною для киян, які частіше використовують соціальні мережі, ніж офіційні сайти", - сказав Бондаренко.

Він наголосив, що новостворена сторінка Київської міської державної адміністрації - єдина офіційна у мережі Фейсбук, до функціонування інших сторінок, які ведуться від імені міської держадміністрації, в КМДА не мають ніякого стосунку.

Адміністратором справжньої сторінки є управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА.

В управлінні зазначають, що відповіді адміністратора сторінки користувачам в особистих повідомленнях на запитання чи пропозиції є винятково консультативними і не можуть використовуватися як офіційна відповідь установи, у тому числі для представників засобів масової інформації.

Для отримання офіційної відповіді, зокрема публічної інформації, необхідно звертатися в установленому порядку (детальніше - в розділі "Контакти" на офіційному інтернет-порталі КМДА).

Cторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/712429695547137

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.