Під час матчу Динамо–Баварія на "Олімпійському" на поле вибіг напівголий фанат (ВІДЕО)

Напівголий чоловік вибіг на засніжене поле НСК

Сергій Фоменко
Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Київ
  • Київ
  • 24 листопада 2021 10:41

Під час матчу Динамо–Баварія на "Олімпій…
Матч Динамо-Баварія. Фото: cкріншот

У Києві на НСК "Олімпійський" під час матчу Ліги Чемпіонів між "Динамо" та мюнхенською "Баварією" на поле вибіг напівголий фанат. Про це повідомляє Depo.Київ.

Відомо, що на засніжене поле столичного стадіону наприкінці третьої хвилини поєдинку вибіг чоловік. Він був без верхнього одягу і практично пробіг через усе поле, доки його не спіймали стюарди.

Нагадаємо, що "Динамо" поступилось німецькій команді з рахунком 1-2. Гості здобули мінімальну перемогу в матчі завдяки голам Левандовскі та Комана у першому таймі. "Динамо" в другому таймі змогло відповісти влучним ударом Дениса Гармаша.