Під час нічної атаки на Київ пошкоджено офіс "5 каналу": Мовлення тимчасово припинено

Офіс "5 каналу" зазнав значних пошкоджень вночі 10 липня. Через знищення частини апаратури та робочих місць телеканал наразі не здійснює мовлення

Михайло Хомченко

Про це йдеться в повідомленні "5 каналу" у Фейсбуці, передає Depo.ua.

"Внаслідок нічної масованої атаки на столицю значних пошкоджень зазнав офіс "5 каналу". Всі працівники, що перебували в приміщенні під час нічної зміни, – не постраждали. Є руйнування у студії, знищена частина знімальної техніки та пошкоджені робочі місця", - йдеться в повідомленні медійників.

Зазначається, що через наслідки атаки "5 канал" не може оперативно відновити мовлення в телевізійному етері.

"Активно працюємо, щоб поновити мовлення, мовимо тільки в YouTube, поки що. Сподіваюся, що вже сьогодні о 13:00 відновимо етер — побачите наших прекрасних ведучих живими, здоровими і усміхненими", — повідомив гендиректор каналу Володимир Мжельський.

Нагадаємо, внаслідок масованого удару по Києву загинуло двоє людей, ще 16 - постраждали.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ