ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під час реконструкції столичної туберкульозної лікарні вкрали майже 5 мільйонів

Міська влада вимагатиме через органи прокуратури та суду повернути бюджетні кошті, що були вкрадені під час реконструкції Київської міської туберкульозної лікарні №2
Depo.
6 липня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"Результати аудиту, проведеного КП "Інженерний центр", свідчать про те, що з міського бюджету витрачено не за цільовим призначенням майже 4,8 млн гривень нібито на реконструкцію лікарні. Низка виконаних робіт лише на папері, фактично ж майже нічого не зроблено. А якщо і деякі роботи виконані, то з використанням найдешевших, а інколи й недозволених за будівельними нормами матеріалів", - сказав Радуцький.

Він додав, що матеріали аудиту будуть передані до прокуратури. Міська влада вимагатиме від виконавця робіт із реконструкції повернення бюджетних коштів, а також покарання винних у розкраданні грошей киян.

"Переконаний, що за розкрадання коштів необхідно карати особливо суворо, особливо у тому випадку, коли мова йде про охорону здоров'я киян. Туберкульоз - це серйозна хвороба, яка потребує тривалого і якісного лікування, і гроші, які надходять з міського чи державного бюджету, мають використовувати виключно для боротьби з хворобою або створення належних умов для лікування", - підсумував заступник голови КМДА.

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.