Під Києвом перекрили Житомирську трасу через смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
На Житомирській трасі у Святошинському районі Києва зіткнулись та зайнялись вантажівка й легковик, загинули три людини
- Київ
-
24 травня 2021 10:14

.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
За попередньою інформацією водій вантажівки "Даф" не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з автомобілем "Фольксваген Пассат". Внаслідок удару, автомобілі загорілися.
В результаті аварії загинули водій та пасажир "Фольксвагена", а також пішохід. Припускають, що чоловік перетинав дорогу у невстановленому місці. Особу пішохода наразі встановлюють правоохоронці.
Водія вантажівки госпіталізували з численними опіками та травмами різного ступеня тяжкості.
Слідчим управлінням поліції Києва розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Через аварію обмежили проїзд по Житомирській трасі. Транспорт рухається по зустрічній смузі.
Через обмеження руху утворилися багатокілометрові пробки в районі КП "Стоянка-Гореничі", а також на Ірпінській і Бишівський трасах.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:16Зеленський та Сибіга відреагували на "Великоднє перемир'я" путіна
- 18:32 Україна повернула з полону 277 воїнів ФОТО
- 18:09Вийшов новий трейлер зомбі-горору "28 років по тому" від режисера Денні Бойла Відео
- 16:36"Витягнули справу початку 2022 року і влаштували шоу під камери", — Кличко про звинувачення Прокопіва Відео
- 16:30 У Києві поблизу кінотеатру, де проходить ЛГБТ-кінофестиваль, відбулася сутичка поліції та представниками правих рухів Відео
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 22:39 У Києві поліціянти затримали підлітків, які побили військового Відео
- 20:34Мистецтво єднає: ORIGAMI for UKRAINE за підтримки Фонду Андрія Матюхи в центрі Києва
- 19:10У Києві триває демонтаж незаконних МАФів – Кличко розповів про плани міської влади щодо упорядкування територій
- 10:59Вночі ворог атакував Київщину за допомогою БпЛА. Пошкодження фіксують у двох районах міста
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 19:05До 10 річниці створення НАБУ експерт назвав топ 10 антидосягнень Бюро
- 16:24Віталій Кличко передав від громади Києва ще понад 1800 БпЛА 112 бригаді ТрО ФОТО
- 15:08 На журналіста Юрія Макарова напали з ножем: його госпіталізували у тяжкому стані
- 09:18До першотравневих вихідних пустять додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 19:29У столиці створюється єдиний департамент закупівель, - депутат Київради
- 11:00Гранатомети, тисячі набоїв, дрони, гранати та інше: У середмісті столиці виявили цілий арсенал у гаражі ФОТО
- 10:55У Києво-Печерській лаврі до Великодня проходитимуть екскурсії та майстер-класи
- 20:25Московський піп на Київщині "приватизував" собі церкву ФОТО