ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Новий рік кияни можуть отримати борги в рахунках за "комуналку"

У рахунках за житлово-комунальні послуги, які кияни отримають у грудні, можливе нарахування заборгованості за попередній розрахунковий період
Depo.
9 листопада 2015 16:09
ФОТО: depo.ua
Під Новий рік кияни можуть отримати борги в рахунках за "комуналку"
Під Новий рік кияни можуть отримати борги в рахунках за "комуналку"

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Україну комунальну.

Зокрема, борг може відобразитися в рахунках тих споживачів, котрі оплатили відповідні послуги наприкінці місяця.

"Сплати, які прийдуть в останні дні місяця можуть бути не враховані в наступному місяці", - зазначив перший заступник директора КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" Андрій Щербина.

За його словами, система не встигне опрацювати відповідні розрахунки.

"Регламент оплати комунальних платежів передбачає, що обробка здійсненого платежу проводиться протягом трьох банківських днів. Тому, якщо споживач оплатить житлово-комунальні послуги 27 або 30 числа цього місяця, система не встигне опрацювати ці платежі, і наступна квитанція буде надана без врахування здійсненого платежу", - пояснив Щербина.

Тож, тим киянам, які оплатять цього місяця житлово-комунальні послуги в останні дні, і в наступній квитанції не побачили цієї сплати, "ГІОЦ" радить не хвилюватися.

"Я пропоную не хвилюватися, дочекатися отримання наступної квитанції, уважно роздивитися її, впевнитися, що всі оплати враховані і лише в разі, якщо будуть якісь питання, звертатися до виконавців послуг або до нашого підприємства", - зауважив пан Щербина.

При цьому перший заступник директора КП "ГІОЦ" додав, що платіжки, які кияни отримають в листопаді, свого вигляду не змінять. В квитанцію буде лише додано інформацію щодо застосування тарифів до 20 числа у разі сплати до 25 числа, а також буде чітко зазначено розрахункову вартість теплової енергії, котра була спожита домоволодінням.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.