Під Радою сталися сутички між мітингувальниками та поліцією

Ранок восьмого дня мітингу біля Верховної Ради розпочався з невеликої сутички між учасниками акції та правоохоронцями

Depo.
24 жовтня 2017 10:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Укрінформ.

Як стверджують мітингувальники, правоохоронці відмовлялися пускати їх через металеві огорожі назад до наметового містечка, коли вони вийшли до біотуателів, розташованих з боку Маріїнського парку.

Проте упродовж десяти хвилин конфлікт було вичерпано. Зараз ситуація в Урядовому кварталі є контрольованою та спокійною. Наразі мітингувальники спілкуються між собою, почала працювати польова кухня.

Правопорядок у зоні мітингу продовжують забезпечувати близько двох сотень поліцейських і бійців Нацгвардії, які охороняють територію переважно по периметру та біля залізних огорож, також є кінологи зі службовими собаками. Біля приміщення Ради чергує карета швидкої допомоги.

У наметовому містечку залишаються кількасот мітингувальників. Близько 20 наметів все ще розташовані на частині вулиці Грушевського.

Учасники так само розподілені на дві групи: бойову, що на Грушевського, та цивільну, намети якої розміщені у Маріїнському парку.

Нагадаємо, акція протесту триває з вівторка, 17 жовтня. Її учасники спочатку вимагали ухвалення законопроектів про зняття депутатської недоторканності, про Антикорупційний суд та про зміну виборчого законодавства. 21 жовтня до вимог мітингувальників додалась ще вимога внести на розгляд парламенту закон про імпічмент Президента.

17 жовтня під час зіткнень біля будівлі Верховної Ради постраждали п'ять осіб, в тому числі поліцейський.

18 жовтня під будівлею Верховної Ради між мітингувальниками та правоохоронцями також сталися сутички через те, що частина протестувальників привласнили щити Нацгвардії. Частину майна силовикам вдалося повернути, решта ще залишається у мітингувальників.

22 жовтня на площі Конституції біля Верховної Ради відбулося кількатисячне віче учасників мітингу, що розпочалось із конфлікту між ними та правоохоронцями щодо звукопідсилювальної техніки.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ