Під загрозою закриття опинився ще один легендарний столичний кінотеатр

У Києві може закритися ще один легендарний кінотеатр - "Київ"

Про це повідомляє Depo.Київ.

4 січня 2019 року закінчується термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, що знаходиться в комунальній власності і вже протягом двох десятиліть перебуває в користуванні ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр "Київ".

"Провів зустріч з керівником кінотеатру "Київ" Вілією Іванівною Бондаренко, яка повідомила про те, що подальша робота кінотеатру зараз знаходиться під питанням", - написав у Facebook голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Він зазначив, що ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр "Київ" під керівництвом Бондаренко здійснило капітальний ремонт приміщень, обладнало зали та фойє сучасними меблями та технікою, перетворило заклад у справжній культурний центр, де регулярно демонструються українські фільми, проходять дні кіно європейських та інших країн, численні фестивалі (в тому числі МКФ "Молодість").

"На сьогодні, попри звернення орендаря, відповідальні структури не тільки не продовжили договір оренди, але навіть не повідомили про подальші плани щодо цього", - заявив голова Держкіно.

Враховуючи нещодавні випадки закриття кінотеатрів "Україна" та "Кінопанорама", Іллєнко занепокоєний ситуацією з "Києвом".

"З цього приводу я зараз готую звернення до міського голови Києва пана Віталія Кличка з проханням особисто розібратися в ситуації та сприяти продовженню роботи кінотеатру "Київ", який відіграє вагому роль в культурному житті столиці та всієї України", - повідомив він.

Нагадаємо, що столичний кінотеатр "Кінопанорама" припинив свою роботу. Додамо, що раніше повідомлялося, що власник кінотеатру "Кінопанорама" вирішив закрити кінотеатр "Кінопанорама" для проведення капітального ремонту.

На місці столичного кінотеатру "Кінопанорама", який закрився 30 вересня, буде побудований тризірковий готель.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook