ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підлеглі мера шукають "ліві" гроші у кишенях акушерок

У Київському міському пологовому будинку №3 почала працювати комісія Департаменту охорони здоров’я
Depo.
21 квітня 2015 11:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявила виконуючий обов'язки директора Департаменту Алла Арешкович, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

"На прийняття рішення щодо ґрунтовного аналізу фінансово-господарської діяльності цього пологового вплинули, в тому числі, скарги пацієнтів та негативні повідомлення в ЗМІ, звернення депутатів Верховної Ради та Київради. Наше завдання - ретельно вивчити ситуацію, дати оцінку діям керівництва та лікарів і прийняти управлінські рішення у випадку, якщо факти зловживань та непрофесійності матимуть місце", - наголосила вона.

Також у профільному Департаменті повідомили, що до складу комісії увійшли фахівці з фінансового аудиту, експертизи якості, акушерства та гінекології, депутати, члени постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Київської міської ради.

На переконання заступника голови КМДА Михайла Радуцького, корупція - це страшна хвороба суспільства, а корупція в медицині - це найбільш цинічний її прояв.

"Вимагати гроші у пацієнта, який довірив лікарю власне життя і здоров'я, може тільки абсолютно безпринципна людина!", - сказав він. 

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.