UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Після ремонту столичний кінотеатр "Зоряний" несподівано "виріс" на два поверхи

Кінотеатр "Зоряний" в Києві перетворився з чотириповерхівки у шестиповерхову будівлю

Після ремонту столичний кінотеатр "Зорян…

Про це у "Фейсбуці" написав Микола Гурін, повідомляє Depo.Київ.

"ТОВ "Фуд Рієлті" повідомляє і гарантує, що згідно з проектом будівля матиме 4 поверхи, на яких розмістяться: кінотеатр на 4 кінозали, ресторани, банк, аптека, дитяча розважальна зона, а також декілька офісів. Забудовник зобов'язаний проводити проектування в межах власних приміщень (4284,2 кв.м.) і наявних фундаментів будівлі, без розширення капітальної забудови", - нагадав він.

Але, пише чоловік, потім виявилося, що вже не гарантує і не зобов'язаний, тому поверхів буде не 4, а 5. "Обіцяють, що вище не піде", - обурюється Гурін. 

У мережі вже навіть з’явилося оголошення про оренду в бізнес-центрі "Зоряний". Загальна площа реконструйованої будівлі складає вже 7,8 тис кв.м, торгові приміщення займають перший поверх, а з другого по п’ятий поверх розташовані офісні приміщення загальною площею 5475 кв. м.  

"Кожного разу верхній поверх з терасою добудовують до повноцінного поверху, а потім вище додають ще один із терасою", – додав він. 

Додамо, що кінотеатр "Зоряний" у 2003 році придбала приватна фірма за 8,6 млн грн. У 2006 році Київрада дала згоду на приватизацію кінотеатру. Відтоді кінотеатр перетворився на штаб Партії регіонів з одним залом на 800 місць.

Нагадаємо, що в липні поточного року повідомлялося, що в центрі Києва тривають роботи з реконструкції кінотеатру "Зоряний".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook