Погода на завтра: В Україні продовжує сніжити, а на дорогах буде слизько

14 грудня в Києві хмарно, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с

Температура повітря вночі й удень 0...-2 градуси, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно, вночі помірний, вдень невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі та вдень +1...-4 градуси.

У Карпатах сніг, температура вночі -5...-10 градусів, вдень -1...-6 градусів.

У Моршині вночі помірний, вдень невеликий сніг, температура вночі -2...-4 градуси, вдень 0...-2 градуси. У Трускавці вночі помірний, вдень невеликий сніг, температура вночі -2...-4 градуси, вдень 0...-2 градуси. У Сваляві невеликий сніг, температура вночі -1...-3 градуси, вдень 0...+2 градуси.

На півночі України хмарно, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі та вдень +1...-5 градусів.

У центрі України хмарно, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-5 градусів, удень +2...-3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +3...-3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі і вдень -1...+4 градуси; в Одеській області вночі -1...-6 градусів, вдень +1...+6 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +3...+8 градусів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook