Погода на завтра: В Україні суттєво похолодає та падатиме мокрий сніг з дощем

7 грудня в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с

Температура повітря вночі -5...-7 градусів, вдень -1...-3 градуси, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці та вдень мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-9 градусів, вдень -4...+2 градуси.

У Карпатах вночі без опадів, вранці та вдень мокрий сніг з дощем, температура вночі -10...-15 градусів, вдень 0...-5 градусів.

У Моршині вночі без опадів, вранці та вдень мокрий сніг з дощем, температура вночі -4...-6 градусів, вдень +1...+3 градуси. У Трускавці вночі без опадів, вранці та вдень мокрий сніг з дощем, температура вночі -4...-6 градусів, вдень 0...+2 градуси. У Сваляві вночі без опадів, вранці і вдень місцями мокрий сніг з дощем, температура вночі -3...-5 градусів, вдень 0...+2 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки вдень в Сумській області невеликий сніг, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-9 градусів, вдень +2...-4 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки в Полтавській і Дніпропетровській областях невеликий сніг, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-9 градусів, вдень +1...-5 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, невеликий сніг, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +1...-4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, вдень -3...+3 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...+2 градуси, вдень -2...+3 градуси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook