Поліція зловила киян, які викрали зливоприймачі з доріг
Нахабні злодії просто приїхали на автомобілі до будинку і зняли ці зливоприймачі
- Київ
-
10 квітня 2020 16:20
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у Facebook патрульної поліції столиці.
Зокрема, сьогодні близько 4-ї години ранку на службу 102 зателефонувала мешканка одного з будинків, що на вулиці Композитора Лятошинського. Зі слів жінки, двоє невідомих чоловіків на автомобілі Chevrolet намагаються викрасти водоприймальні зливові решітки. Громадянка описала інспекторам одяг, зовнішній вигляд та колір автівки.
Відпрацьовуючи прилеглу територію, на одній із вулиць Голосіївського району, інспектори виявили автомобіль, схожий за описом, що надала заявниця. Патрульні вирішили поспілкуватися з чоловіком. Останній поводив себе дивно, помітно нервував та намагався пришвидшити завершення розмови.Така поведінка здалася поліцейським підозрілою, і не даремно.
Під час поверхневої перевірки транспортного засобу у багажному відділенні інспектори виявили 4 дренажні решітки для стоку води. Пояснити походження виявленого громадянин не зміг. Поліцейські затримали чоловіка, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події та надання правової кваліфікації діям громадянина.
Нагадаємо, злодії у Києві активізувались і з крутих машин знімають фари.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:16На Київщині затримали фальшивомонетників, "продукіцю" яких не розпізнавали навіть розрахункові машини банків Відео
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 17:15 Колишній керівник Броварського ТЦК володіє елітною нерухомістю та автопарком на 1 мільйон доларів, — "Слідство.Інфо" Відео
- 15:43Три методики імплантації зубів: усі нюанси Актуально
- 10:22На кордоні з Польщею в багажі у двох киян знайшли цінностей на 12 млн грн
- 20:21Як я продав свою BMW через автовикуп і не пошкодував Актуально
- 15:03Кличко відсторонив свого першого заступника Миколу Поворозника на час розслідування: "Покривати нікого не буду"
- 12:26На Київщині оголосили підозри військовим, що проігнорували бойовий наказ
- 20:06За пів року поліція покарала більше 6 тисяч водіїв за паркування на місцях для осіб з інвалідністю
- 22:29У свій день народження співак Артем Пивоваров став заслуженим артистом України Відео
- 17:32У Києві через негоду тимчасово приспустять головний прапор України
- 23:45 Головою Українського інституту національної пам’яті став історик та військовий Олександр Алфьоров
- 15:25Слово - зброя, а вплив творить історію: у Києві відбудеться Bloggers Awards 2025 ФОТО
- 10:29Арсенал зброї, знайдений в одному з гаражів у Києві, передано для потреб ЗСУ, - ДБР ФОТО
- 09:33Ворог завдав масованого удару по Київщині. Є поранені та руйнування
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 12:54В одному з гаражів у столиці виявили підпільне виробництво алкоголю: Вилучено понад 30 тис. літрів спирту, з якого "бадяжили" елітні напої
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:5215 тисяч доларів за вплив на ВЛК: У Білій Церкві затримали посадовця міськради (ФОТО) ФОТО