ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Працівників столичних аптек навчать надавати долікарську допомогу

КП "Фармація" спільно з Центром екстреної допомоги та медицини катастроф у м. Києві запровадило програму навчання серед працівників комунальних аптек з питань надання долікарської допомоги в умовах аптечних закладів
Depo.
11 листопада 2015 14:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генеральний директор КП "Фармація" Руслан Світлий, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Так, 3 листопада відбулось перше навчання для 200 працівників комунальних аптек. Планується також охопити всіх фахівців та поглибити їх знання.

"Основна категорія, яку обслуговує аптечна мережа "Фармація", – це люди похилого віку, інваліди та мешканці Києва, що потребують соціального захисту. У зв’язку з цим в аптеках комунального підприємства досить часто виникають непередбачені ситуації. Звичайно, всі аптечні спеціалісти у студентські роки вивчали таку дисципліну як "Долікарська допомога". Але пам’ять людини недосконала, тож фармацевтам не завжди вистачає знань про те, як діяти у надзвичайній ситуації, – сказав Руслан Світлий. – Зважаючи на це, виникла ідея впровадження навчання серед працівників аптек, щоб кожен міг надати долікарську допомогу".

Він наголосив, що така долікарська допомога безкоштовна, в кожній аптеці наявна аптечка з необхідними ліками. І в момент, коли людина себе погано почуває або вона знаходиться у критичному стані, співробітники аптек КП "Фармація" оперативно викличуть швидку допомогу, нададуть першу долікарську допомогу та забезпечать моральну підтримку відвідувачу.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.