ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проект Генплану Києва-2025 виставлять на повторне обговорення

Київська влада планує найближчим часом виставити на повторне відкрите обговорення розроблюваний новий проект Генерального плану Києва до 2025 року
Depo.
27 травня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова департаменту містобудування та архітектури КМДА Сергій Целовальник, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Економічна правда".

"Я думаю, що ми найближчим часом виставимо ще раз на відкрите обговорення цей проект Генерального плану і запропонуємо його як платформу для того, щоб депутати і кандидати в депутати могли на основі Генерального плану показати свої програми, що конкретно вони пропонують поліпшити", - сказав він.

За словами Целовальника, на сьогодні департамент містобудування та архітектури КМДА продовжує співпрацю з Міністерством культури щодо питань про історичні ареали столиці, передбачені Генпланом Києва-2025.

"Нині в Національній спілці архітекторів розглядають проект Генерального плану експертно, як фахівці, і висловлять свою думку. Ми вже внесли достатню кількість уточнень і змін", - додав він.

Нагадаємо, 27 жовтня 2014 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з огляду на значну кількість зауважень із професійного погляду та критику громадськості ухвалили рішення перенести подальше обговорення проекту нового Генплану Києва-2025 на майданчик Національної спілки архітекторів України.

За словами начальника комунальної організації "Інститут Генерального плану Києва", що виступає генеральним підрядником у рамках реалізації проекту, Сергія Броневицького, вартість розроблення проекту Генплану Києва-2025 становить 20 млн гривень.

Станом на жовтень 2013 року Броневицький оцінював вартість реалізації заходів щодо розвитку столиці у рамках проекту Генплану Києва в наступні 15-20 років загалом у близько 500 млрд гривень.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.